قوانین کسب و کار

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت اینباکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
لطفاٌ موارد زیر را با دقت و به طور کامل مطالعه فرمایید:

خدمات این وب سایت فروش محصولات ارتباط با مشتری و ارسال پیامک میباشد.
عضویت در فروشگاه اینترنتی اینباکس رایگان می باشد. اینباکس خود را متعهد در حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران دانسته و به شکل محرمانه از این اطلاعات محافظت خواهد کرد.
هیچ گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی از شماره تماس کاربران نخواهد شد. از اطلاعات مشتریان ، تنها به منظور برقراری ارتباط با آن ها جهت ارسال سفارشات ، اطلاع رسانی یا انجام نظرسنجی استفاده خواهد شد.
پیش از تکمیل پروسه سفارش و تایید نهایی ، پیش فاکتور مربوط به سفارشات به مشتریان ارائه خواهد شد.
پس از تایید خریدار و قطعی شدن خرید سفارشات ، کارشناسان بخش فروش اینباکس به منظور انجام هماهنگی های لازم با خریدار تماس حاصل خواهند کرد.
اینباکس تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی خود را تضمین کرده و هیچ گونه محصول فاقد اعتباری را ارائه نخواهد کرد. اطلاعات محصولات از شرکت های سازنده آن ها و منابع معتبر گرفته شده است.
کاربر باید در زمان سفارش محصولات مورد نظر خود ، اطلاعات کامل آن ها را با دقت در فرم مربوط به سفارشات وارد کند. در صورتی که اطلاعات ناقص یا اشتباه وارد شوند ، پیگیری و تحویل کالا میسر نبوده و مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.
تبصره: در صورتی که محصول فروخته شده دارای خرابی یا ایراد باشد ، پس از تایید کارشناسان فنی اینباکس ، پس گرفته خواهد شد.
اگر محصول خریداری شده مشکل فنی داشته باشد ، باید به گارانتی آن مراجعه شود و جهت تعویض اقدام شود.
سیاست های رعایت حریم شخصی :
توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، توضیحات محصولات، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت اینباکس جزئی از اموال سایت اینباکس محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.
علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.in-box.irمی باشد.
ثبت و ارسال سفارش :
– لطفاً پس از خواندن قوانین و قوانین ارسال در تمامی زمان و روزها ( حتی تعطیلات رسمی ) می توانید سفارش خود را ثبت کنید وبسته به کالای خود بعد از نهایتاً 72 ساعت سفارش خود را تحویل بگیرید .
– تحویل سفارش در اماکن عمومی ممکن نمی باشد لازم است آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را دقیق برای ما ارسال کنید سفارش های حضوری با هماهنگی انجام می شود.
– در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی همانروز الی نهایتاً 48 ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، سایت اینباکس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
پشتیبانی :
اینباکس در طول روز ساعات 9 صبح الی 12 شب آماده پشتیبانی به مشترکین گرامی می باشد