در حال بارگزاری

ارسال پیامک به لیست سیاه

لیست سیاه (بلک لیست) پیامکی چیست؟

لیست سیاه یا بلک لیست، به لیست شماره هایی می گویند که دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند. البته تبلیغات تنها توسط سرشماره های خاص غیر قابل ارسال خواهد شد. طبق گزارشات مخابرات در حال حاظر حدود ۷۵٪ از مشترکین تلفن همراه ، پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و در صورتی که ارسال شما از طریق خطوط تبلیغاتی و غیرخدماتی صورت بگیرد ، پیامک شما دلیور و به گوشی مشترک نمیرسد. پس در عمل ارسال پیامک از طریق خطوط تبلیغاتی منسوخ و بی تاثیر میباشد.

در دستگاه های ارتباط با مشتری شرکت اینباکس بعلت استفاده از خطوط خدماتی این امکان وجود دارد که هم بصورت تکی از طریق دستگاه و هم بصورت گروهی از طریق پنل به تمامی اعضای مشتریان باشگاه خود ارسال پیامک کنید بصورتی که اگر مشتریان شما پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشند باز هم پیامک شما را دریافت کنند.

این ویژگی بعلت دریافت ۱۰۰ درصدی مشتریان بسیار تاثیرگذار میباشد. زیرا مشتریانی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند در روز تعداد کمی پیامک دریافت میکنند و به احتمال بسیار قوی پیامک شما توسط آنها خوانده میشود.

حالا با استفاده از دستگاه های ارتباط با مشتری و دریافت شماره همراه مشتریان و تکمیل جامعه اطلاعاتی مشتریان خود میتوانید از امکان ارسال به لیست سیاه از طریق خطوط خدماتی هم برخوردار شوید و به این ترتیب مواردی مانند جشنواره ها، تخفیفات و یا جابجایی محل کسب را به مشتریان خود بدون هیچ محدودیتی اطلاع رسانی کنید و از تاثیر پذیری حداکثری برخوردار شوید.

ارسال پیامک بصورت گروهی از طریق پنل نیز به بلک لیست و از طریق خطوط خدماتی صورت میگیرد و شما مشتریان گرامی میتوانید تا ۴ مرتبه در هفته اقدام به ارسال پیامک گروهی از طریق پنل کنید.

چت واتس آپ
واتس آپ
سلام، چطور میتوانم کمکتون کنم ؟