در حال بارگزاری

از طریق دستگاه تاریخ تولد را ثبت کنید!

با توجه به توسعه نرم افزاری دستگاه ها در نسخه بروزرسانی ۱.۲ به بعد ، امکان دریافت تاریخ تولد مشتریان مستقیم پس از ورود شماره از طریق دستگاه امکانپذیر شد. به این صورت که بعد از ورود شماره مشتری، دستگاه شماره وارد شده را بررسی میکند و اگر تاریخ تولدی از قبل برای این شماره در پنل شما ثبت نشده باشد ، در مرحله بعد امکان ورود تاریخ تولد با فرمت سال/ماه/روز روی دستگاه وجود دارد تا مشتری شما بصورت اتوماتیک در روز تولد پیامک تنظیم شده شما را دریافت کند.

همچنین امکان دریافت تاریخ تولد بصورت پیامکی نیز میباشد ( این مطلب ) ولی با توجه به بررسی های شرکت ، ورود تاریخ تولد مستقیم بعد از ورود شماره مشتری ، بسیار بیشتر به تکامل بانک اطلاعاتی مشتریان شما کمک میکند و نسبت به دریافت تاریخ تولد بصورت پیامکی بعد از ورود مشتری به باشگاه تاثیر به نسبت بیشتری دارد.

تبریک تولد از طرف کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی در فروش شما نیز دارد. به این صورت که میتوانید برای مشتری در پیامک تبریک تولد هدیه ای در نظر بگیرید و با توجه به زمان تعیین شده شما ، مشتری جهت خرید و دریافت هدیه به فروشگاه شما بازمیگردد. تازه شدن اسم فروشگاه شما به بهانه تبریک تولد نیز تاثیر خوبی در روند فعالیت کسب و کار شما میگذارد. پس جزئیات استفاده از سیستم ارتباط با مشتری میتواند مستقیم بر روی فروش و درامد شما تاثیر بگذارد.

چت واتس آپ
واتس آپ
سلام، چطور میتوانم کمکتون کنم ؟