در حال بارگزاری

جایگزین هدفمند پیامک ؟ واتساپ!

ارسال به واتس آپ

با توجه به افزایش دریافت پیامک در کاربران تلفن همراه حتی در مشترکینی که پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند و صرفا پیامک های خدماتی ( مثل پیامک های ارسالی از طریق دستگاه های اینباکس ) را دریافت میکنند شرکت اینباکس برآن شد تا راه حلی جایگزین برای مشتریان خود ارائه دهد تا بتواند پیام خود را تاثیرگذارتر از شیوه قبلی در محیط خلوت تر و خصوصی تر از پیامک به مشتریان خود برساند.

پس سیستم ما در حال حاظر بصورت موازی ارسال به واتساپ مشتری را پشتیبانی میکند و میتواند پیام شما را بصورت هوشمند به صورتی که دستگاه تشخیص میدهد که شماره وارد شده واتساپ دارد یا خیر که در صورت داشتن از طریق واتساپ ارسال را انجام میدهد . اگر واتساپ نداشته باشد مثل گذشته از طریق خطوط خدماتی پیامکی پیام شما را به گوشی مشتری میرساند. با توجه به درخواست مشتریان گرامی ، ارسال همزمان از هر دو طریق را نیز فراهم کردیم تا پیام هم از طریق پیامک و هم از طریق واتسآپ به سمت مشتری ارسال شود.

ارسال از طریق واتس آپ هم از نظر هزینه بصرفه تر میباشد و هم بسیار تاثیرگذارتر میباشد. شاید بپرسید چرا تاثیر گذارتر ؟ در پاسخ به این سوال میتوان به این مورد اشاره کرد که محیط واتس آپ محیط خلوت تر از صندوق پیامکی میباشد و مشتری حتما پیام شما را خواهد خواند.

همیشه معرفی محصولات و خدمات به مشتریان جز یکی از اصلی ترین اصول رقابت و ورود جدی به بازار بوده است که همیشه هزینه بر ترین مرحله از توسعه کسب و کار میباشد. چاپ بروشور ، تبلیغات ویدیویی در رسانه ها یا در شبکه های اجتماعی هزینه های به مراتب سرسام آوری نسبت به استفاده از سیستم های ارتباط با مشتری دارد.

پس در راستای تکامل و توسعه سیستم اختصاصی ارسال واتس آپ شرکت اینباکس ، ارسال فایل را نیز به این سیستم اضافه کردیم. به این صورت که شما میتوانید با پیوست کردن فایل (PDF , JPG , MP3, MP4) تا حجم حداکثر ۵ مگابایت فایل مورد نظر خود را هم به مشتری برسانید و در معرفی محصولات و خدمات خود یک قدم از رقیب های خود جلوتر باشید.

ارسال فایل بسیار کاربردی میباشد و برای معرفی محصولات ، شرکت در نمایشگاه ها و ارسال کاتالوگ یا تیزر ویدیویی و تبلیغاتی راهکار بسیار مناسبی میباشد.

همانطور که میدانید ، سرویس واتس آپ بصورت عمومی مختص به این کار نمیباشد و اگر ارسال پیام به افراد ناشناس صورت بگیرد شرکت واتس آپ آن خط را مسدود و به اصطلاح ریپورت و اسپم خواهد کرد. به همین علت شرکت اینباکس در زیرساخت اختصاصی و دانش بنیان واتس آپی خود چندصد خط پیامکی فراهم کرده است که در صورت ریپورت و اسپم ، شما بدون هیچ مشکلی ارسال خود را از طریق بانک خطوط شرکت انجام دهید. به همین علت هزینه اشترک دوساله ای برای این سرویس از مشتریان گرامی دریافت میگردد.

تنظیمات ارسال پیام به واتس آپ مشتری در پنل

چت واتس آپ
واتس آپ
سلام، چطور میتوانم کمکتون کنم ؟