در حال بارگزاری

چرا ما از صفحه کلید تاچ استفاده میکنیم ؟

شرکت اینباکس در سال ۱۳۹۶ تاسیس و شروع به فعالیت و تولید دستگاه های ارتباط با مشتری کرد. در همان ابتدا شرکت اولین نسخه دستگاه های ارتباط با مشتری با صفحه کلید فیزیکی و رایج را طراحی و به فروش رساند. ولی بعد از گذشت یکسال با مراجعه و نظر خواهی از مشتریان به این نتیجه رسید که به دلیل استفاده مکرر، در دسترس عموم بودن دستگاه و همچنین عوامل محیطی صفحه کلید فیزیکی به مرور ضعیف میشود و کارایی خود را از دست میدهد. همین علت باعث شد تا تیم توسعه دهنده شرکت اینباکس نوع جدید و مدرنی از دستگاه ارتباط با مشتری به نام سری S360 را تولید کند که دارای صفحه کلید لمسی خارنی باشد تا به مرور زمان ضعیف نشود و نیاز به فشار دادن هم نداشته باشد و با کوچکترین اشاره ( مانند تاچ موبایل ) فرمان شما را اجرا کند. پس دستگاه های سری S360 تولید شد.

بعد از گذشت دوسال از تولید دستگاه ها و بازخورد مشتریان نسخه ۱.۱ صفحه کلید تاچ را طراحی کردیم که ۳۰% بزرگتر از صفحه کلید نسخه قبلی بود و دکمه های صفحه کلید نیز بزرگتر شد و با نسخه S360 پلاس روانه بازار کردیم.

به این صورت طی چند سال و بازخورد نظرات و پیشنهادات مشتریان و بررسی میدانی در مورد نیاز مشتریان، دستگاه های ارتباط با مشتری شرکت اینباکس به مرور تکامل پیدا کرد.

  • تمامی قطعات دستگاه ها، تولید شرکت اینباکس میباشد و دستگاه ها به هیچ وجه وارداتی نمیباشد.
    در پایین چند تصویر از صفحه کلید های تولید شده پیوست میشود.

چت واتس آپ
واتس آپ
سلام، چطور میتوانم کمکتون کنم ؟