در حال بارگزاری

ایده کلاب باکس از کجا شروع شد

clubbox idea

بعد از گذشت چند سال از تولید دستگاه های ارتباط با مشتری، و با توجه به بررسی نیازهای مشتریان و تحلیل بازار به این نتیجه رسیدیم که درصدی از مشتریان نیازهای به مراتب بیشتری از امکانات دستگاه های معمول بازار دارند و به فکر طراحی و توسعه دستگاه ها SMSBOX شدیم. به این ترتیب دستگاه های CLUBBOX را از سری S360 تولید و توسعه دادیم.

CLUBBOX S360 Plus

تراکنش های مالی، صدور کارت هوشمند باشگاه مشتریان و ارایه کارت هوشمند به مشتریان نیازمند شبکه های داخلی، سرورهای قدرتمند و گران قیمت و طراحی و توسعه زیرساخت دارند که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط پیاده سازی و خرید این امکانات به صرفه نبوده و همیشه جای خالی این امکان در میان صاحبین کسب و کارهای کوچک و متوسط دیده میشد.

شرکت دانش بنیان اینباکس اولین دستگاه ارتباط با مشتری را که امکان صدور و ارایه خدمات مالی هم داشته باشد را طراحی و توسعه داد و در نهایت به تولید رساند.

تفاوت دستگاه CLUBBOX با دستگاه SMSBOX در صدور کارت هوشمند باشگاه مشتریان میباشد. شما با استفاده از این دستگاه میتوانید علاوه بر شماره مشتری و تاریخ تولد، مبلغ را هم روی دستگاه ها وارد کنید و نسبت به سیاست فروش خود کارت اعتباری برای مشتریان خود صادر کنید. لازم به ذکر است دستگاه های کلاب باکس به صورتی طراحی شده است که امکان فعال و غیرفعال کردن صدور کارت در لحظه وجود دارد و شما میتوانید در صورتی که نیاز داشتید صدور کارت را غیر فعال کنید و مانند دستگاه های SMSBOX صرفا شماره تماس و تاریخ تولد مشتریان را دریافت کنید.

فکر کنید مشتری های دائمی شما که مرتبا از شما خرید میکنند از شما درخواست تخفیف میکنند و شما هم در ساختار سنتی در هر خرید به آنها مبلغی تخفیف میدهید. حالا به این فکر کنید که اگر این ارایه تخفیف سنتی در بستر دستگاه های کلاب باکس صورت بگیرد و روی ساختار از قبل تعریف شده انجام شود چه تحولی در کسب و کار شما ایجاد میکند و باعث میشود مشتریان شما بعلت اعتبار ریالی که نزد شما دارند جهت خرید مجدد حتما به شما مراجعه کنند تا ضمن خرید از فروشگاه شما از اعتبار کارت خود نیز استفاده کنند.

شما در این سیستم میتوانید از سیاست های متنوعی استفاده کنید که در این مطلب یک نمونه را توضیح میدهیم.

به طور مثال شما میتواند کل مبلغ فاکتور مشتری را روی دستگاه وارد کنید و بسته به نوع گروه بندی و نوع کارت هوشمند به مبلغ کل خرید مشتری تا کنون، به آنها تخفیف بدهید. به این صورت که میتوانید در تنظیمات تخفیف مشتری سه سطح بصورت درصدی در نظر بگیرید و سه نوع کارت با طراحی های متفاوت چاپ کنید و تنظیم کنید که اگر مشتری شما عضو گروه طلایی شد ۱۰ درصد تخفیف از کل مبلغ خریدش تا به حال تخفیف بگیرد و اگر وارد گروه نقره ای شد ۷ درصد تخفیف از کل خرید برایش لحاظ گردد.

یا میتوانید برای مشتری های خود کارت هدیه صادر کنید تا در خرید های بعدی از اعتبار کارت خود استفاده کنند.

تمامی این تراکنش ها برای مشتری شما مانند پیامک های بانکی پیامک میشود و مشتریان مانده حساب کارت خود را بصورت پیامکی دریافت میکنند و همچنین امکان مشاهده تمامی ریزتراکنش های مشتریان از طریق پنل اختصاصی قابل مشاهده میباشد.

چت واتس آپ
واتس آپ
سلام، چطور میتوانم کمکتون کنم ؟